Hakkında - Doç. Dr. Latif Küpelioğlu
RANDEVU AL

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Hakkında

05.10.1972 tarihinde istanbul’da doğdu. Kocaeli Değiirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi’nden 1988 yılında mezun olarak istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 1994 yılında mezuniyetinin ardından 8 ay süreyle Konya’nın Hadim ilçesinde mecburi hizmetini tamamladı.

İstanbul Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1995–1999 yılları arasında uzmanlık eğitimini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu. Uzmanlık sonrası aynı hastanede Baş asistan olarak görev yaptı. 2001 yılında Ege Üniversitesi Rektörlüğü Aile Planlaması–Kısırlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde çalıştı. 2002 yılında 6 ay süreyle İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi’nde çalıştı. 2002 yılında İstanbul Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kurulan Tüp Bebek Ünitesi’nin Ünite Sorumlusu oldu.

2005 yılı şubat ayında İstanbul Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu olarak hastanenin tüp bebek merkezini kurdu ve 3 yıl bu görevde çalıştıktan sonra 2007 yılı Aralık ayından itibaren Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ni kurarak o tarihten bu yana Ünite Sorumlusu olarak çalışmaktadır.2013 Yılında Medical Park Bahçelievler Hastanesi ve Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesi birlikteliği sonrası Yardımcı Doçent Dr. kadrosuyla görevine devam etmektedir.